اخبار مهم: وزارت امور داخلی آمریکا (DHS) برنامه تمدید ویزا برای اتباع افغان معرفی کرده است، که مسیری برای اقامت دائمی در ایالات متحده را ارائه می‌دهد.

در یک گام نوآورانه، وزارت امور داخلی آمریکا (DHS) به تازگی یک برنامه انقلابی را اعلام کرده است که به اتباع افغان امکان تجدید مشروطیت و تمدید اقامت در ایالات متحده را می‌دهد. این برنامه، که برای افراد واجد شرایط، تمدید دو ساله اقامت را ارائه می‌دهد، به عنوان بخشی از برنامه های “استقبال از متحدان” و “حمایت دائمی” معرفی شده است.

به گفته ی وزیر امور داخلی آمریکا، الخاندرو ان مایورکاس، “وزارت امور داخلی مفتخر است که عملیات “استقبال از متحدان” را رهبری کرده و متعهد هستیم که از متحدان افغان خود که در سراسر کشور مستقر می شوند حمایت کنیم. پیرو این فرایند ساده و معاف از پرداخت، اتباع افغان واجد شرایط که به دنبال دریافت اقامت دائم هستند، امکان زندگی و کار در ایالات متحده را خواهند داشت.

این خبر امید و آرامش را به اتباع افغان که بی صبرانه منتظر اخبار جدید درخصوص وضعیت مهاجرتی خود بوده اند، می آورد. با این فرصت برای تمدید اقامت در ایالات متحده، این افراد می‌توانند اکنون بدون ترس اخراج از کشور، به ساخت زندگی خود و ارتقاء جوامع خود بپردازند.

اگر شما تبعه ی افغان هستید که در حال حاضر در ایالات متحده اقامت دارید و واجد شرایط این تمدید می باشید، لازم است که از یک وکیل مهاجرت به عنوان راهنما در این فرآیند استفاده کنید. این فرصت را برای تضمین آینده ی خود در ایالات متحده از دست ندهید.

لطفاً توجه داشته باشید: 

محتوای وب‌سایت ما صرفاً به منظور اهداف آموزشی است و به منزله ی  مشاوره ی حقوقی یا ایجاد رابطه وکیل-موکل نمی باشد. 

مشاوره ی حقوقی در زمینه ی سوالات خاص، می بایست پس از ایجاد تعهد رسمی (یعنی انعقاد قرارداد با وکیل مهاجرت) دریافت گردد.