رضایت موکلین ما

پیام صوتی آقای مهندس محسن رضاییان حق ، یکی از سرمایه گذاران محترم EB-5 که همراه با خانواده خود از طریق دفتر وکالت مرجان کسری به نتیجه دلخواه دست یافتند!


زمانى كه من وارد آمريكا شدم هيچ اميدى برأى ماندن در امريكا نداشتم تا وقتى كه با دفتر وكالت خانم كسرى تماس گرفتم و با آقاى بابك حجت صحبت كردم.

ايشان با صبر حوصله به حرفها و مشكلات من گوش دادند و مرا راهنمايى كردن. بعد إز تمام شدن صحبتهاى ايشان احساس كردم خدا تمام درها را به رويم باز كرده و همان روز قراردادم را امضاء كردم و كمتر إز دوسال گرين كارتم را در عين ناباورى دريافت كردم.

خدا نگهدارشان باشد.


گرفتن ویزای دانشجویی برای من بدلیل شرایط سنی من و نداشتن دانش زبان انگلیسی قوی و بدلیل زمانی که من وارد امریکا شدم تقریبا امری محال بود و حتی بیشتر وکلا پرونده ی مرا قبول نمیکردنند ، تا اینکه با دفتر وکالت مرجان کسری اشنا شدم ، و توانستم دراخرین روز های مهلت .ماندنم با ویزای توریستی ، ویزای دانشجویی را بگیرم که تقریبا امری محال بود.

وکلای دفتر وکالت مرجان کسری علاوه بر داشتن تجربه بالا دارای رفتار بسیار دوستانه ای هستند.

Amir H


سلام خانم دکتر

خواستم إز طرف خودم و همسرم إز زحمات شما و آقاى حجت تشكر كنم. ميدونم كه پرونده ما بسيار پيچيده بود و به علت اشتباهاتى كه من همسرم در پرونده انجام داده بوديم كار شما را سخت تر هم كرده بوديم ولى خوشحالم با درايت و پشت كار شما و آقاى حجت أين پرونده به نحو أحسن به نتيجه رسيد.

به امید دیدار شما از نزدیک

مهسا و همایون

فرم مشاوره مهاجرت

لطفا از طریق فرم زیر وضعیت یا خواسته خود را با ما در میان بگذارید.
whatsapp