تیم ما

خانم دکتر مرجان کسری

خانم دکتر مرجان کسری پایه گذار و صاحب امتیاز شرکت حقوقی لامکس بیش از ۲۰ سال سابقه کار تخصصی و همکاری با موکلان سرتاسر دنیا را در رزومه کاری خود ثبت کرده اند.

سرکار خانم دکتر کسری همراه با تیم متشکل از متخصصان با حضور در دفاتر نیویورک، استمفورد، دبی، ترکیه و ایران و با برنامه های تخصصی خود، شما را برای مهاجرت به امریکا و گذر از مسائل حقوقی چالش برانگیز همراهی می کنند.

Iryna-Banakh-Yuzyk

ایرینا باناخ-یوزویک

مدیر امور حقوقی

ایرینا باناخ-یوزیک دارای مدرک ارشد حقوق (LLM) می‌باشد و آزمون وکالت نیویورک (NY Bar exam) را گذرانده است و به زودی به عنوان وکیل در کانون وکلای ایالت نیویورک پذیرفته خواهد شد.

او چندین سال است که با شرکت لامکس همکاری دارد و در حال حاضر به عنوان مسئول دستیاران وکیل در دفتر مرکزی لامکس واقع در شهراستمفورد، ایالت کنتیکت در ایالات متحده، مشغول به کار است. او به زبان‌های انگلیسی، اوکراینی و روسی تسلط دارد.

ادامه

ایرینا مدرک کارشناسی خود را در رشته حقوق شرکتی از دانشگاه ملی Taras Shevchenko  در کی‌یف کسب کرد و سپس مدرک ارشد حقوق خود را از کالج Chicago-Kent  در شیکاگو، ایلینوی، با تخصص در حقوق بین‌الملل، به دست آورد.

پس از آن، ایرینا به عنوان یکی از اعضای تمام وقت به  تیم لامکس پیوست. ایرینا همواره متعهد به بهبود تخصص خود در زمینه حقوق مهاجرت و قوانین مالکیت فکری در طول خدمت در شرکت لامکس می‌باشد.

ایرینا مسئول انجام تحقیقات حقوقی و تهیه اسناد ضروری تحت راهنمایی مستقیم دکتر مرجان کسری می‌باشد. تلاش حرفه‌ای و تعهد خدشه ناپذیر او منجر به موفقیت‌های پی‌درپی در تمام وظایف محول شده به او گردیده است.

آیریش داگوک

مدیر امور حقوقی و اداری

آیریش داگوک مدیر امور حقوقی و اداری در شرکت لامکس بخش دبی، امارات متحده ی عربی می باشد. او به زبان های انگلیسی و تاگالوگ مسلط است و مدرک لیسانس خود را در مدیریت اداری از دانشگاه مرکزی میندانائو، فیلیپین اخذ کرده است.

او بیش از 5 سال است که در زمینه اداری فعالیت دارد و از مهارت ها و تجربیات ذاتی بین فردی خود در رسیدگی به هر مشتری با نهایت دقت استفاده می کند. آیریش دستیار اول مدیر اجرایی لامکس، آقای دکتر بابک حجت است.

ایوانا وینتونیاک

دستیار حقوقی

ایوانا وینتونیاک یکی از دستیاران حقوقی در دفتر مرکزی لامکس در آمریکا است. وی به زبان انگلیسی و اوکراینی تسلط دارد.

ایشان در کالج جامعه نوروالک تحصیل کرده و مدرک کاردانی خود را در رشته علوم دستیار حقوقی در A.B.A دریافت کرده است.

ایوانا به عنوان پل ارتباطی بین تمام شعب لامکس عمل می‌کند، نیازهای اداری وکلای ما را پشتیبانی می‌کند و مهارت‌های حقوقی خود را در جمع آوری و ارسال‌  اسناد به کار می‌گیرد. ایوانا یک دستیار حقوقی با استعداد و یک عضو کلیدی در تیم است که به گسترش دانش خود در مورد قوانین مهاجرت ادامه می دهد.

زهرا صداقتی

دستیار حقوقی

زهرا صداقتی یکی از دستیاران حقوقی در شرکت لامکس می باشد.  وی به زبان های فارسی و انگلیسی تسلط دارد و مدرک لیسانس خود را در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد در تهران کسب کرده اند. قبل از پیوستن به شرکت لامکس، زهرا در زمینه ترجمه کتب و دیکشنری‌ها فعالیت داشته و به عنوان مدرس زبان انگلیسی به کار مشغول بوده است.

با توجه به تخصص وی در زبان‌های فارسی و انگلیسی، زهرا نیازمندی‌های ترجمه در شرکت لامکس را به خوبی اداره کرده و به عنوان مسئول تولید محتوای بخش فارسی وب‌سایت فعالیت می‌نماید.

ادامه

مهارت‌های ارتباطی و گفتاری وی در ارائه خدمات به موکلین ایرانی بسیار موثر است. زهرا با دقت و اشتیاق به دیگران کمک می‌کند و این وی را به فردی تاثیرگذار در حرفه‌ ی ما و برای مشتریان تبدیل کرده است.

در حال حاضر، زهرا به مشتریان خاورمیانه‌ای ما خدمات حقوقی ارائه می‌دهد و از مهارت‌های خود برای ارائه خدمات شخصی‌سازی شده به هر یک از مشتریان استفاده می کند.

عایشه اسماعیل زاده

دستیار حقوقی

عایشه اسماعیل‌زاده، به عنوان یک دستیار حقوقی در شرکت لامکس بخش دبی، امارات متحده ی عربی مشغول به کار است و به گروه انتخابی مشتریان ما در منطقهٔ خاورمیانه و شمال آفریقا خدمات ارائه می‌نماید. او به زبان‌های انگلیسی و فارسی مسلط می باشد.

عایشه مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور شیراز در ایران به دست آورد. در حال حاضر، او به عنوان یک دستیار حقوقی و مدیر رسانه‌های اجتماعی در شرکت لامکس مشغول به فعالیت است و مسئولیت مدیریت شبکه‌های اجتماعی شرکت را بر عهده دارد.

سولومیا هوکالیوک

دستیار حقوقی

سولومیا یکی از دستیاران حقوقی در بخش اوکراین شرکت لامکس می باشد. وی به زبان های انگلیسی و اوکراینی تسلط دارد.

او مدرک کارشناسی خود را در رشته ی حقوق بین الملل از دانشگاه ملی غرب اوکراین دریافت نمود. پس از آن سولومیا مدرک LL.M خود را از کالج Chicago-Kent واقع در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی در رشته ی حقوق بین الملل کسب نمود.

سولومیا در زمینه پردازش کنسولی تخصص دارد و مسئولیت ارتباط با سفارت‌ها و نهادهای مهاجرت آمریکا به نمایندگی از مشتریان ما را بر عهده دارد.

نسیم حقیقی

دستیار حقوقی

نسیم حقیقی شهروند ترکیه است که در استانبول ترکیه زندگی می‌کند. او اصالتا ایرانی است. وی به زبان‌های انگلیسی، ترکی و فارسی مسلط است.

نسیم مدرک کارشناسی ارشد خود را در حقوق بین‌الملل از دانشگاه علامه طباطبایی کسب کرده است.او عضو انجمن کانون وکلای دادگستری مرکزی ایران بوده و بیش از 14 سال است که به عنوان وکیل رسمی فعالیت می‌کند.

علاوه بر این، نسیم در زمینه قوانین ایران تخصص دارد و به خوبی از مسائل بین‌المللی آگاه است. در شرکت لامکس، نسیم مدیر دفتر استانبول، ترکیه است و از رعایت استانداردهای برتر ما در رسیدگی به امور مشتریان اطمینان حاصل می‌کند.

آناستازیا مارچنکو

دستیار حقوقی

آناستاسیا مارچنکو به عنوان دستیار وکیل در شرکت لامکس مشغول به فعالیت می باشد و مهارت های زبانشناسی ایشان با تسلط کامل به زبان های انگلیسی، اوکراینی و روسی به وضوح مشخص است.

ایشان مدرک کارشناسی ارشد خود را از آکادمی حقوق اودسا، که یکی از دانشگاه های معتبر ملی در شهر اودسا واقع در کشور اوکراین می باشد، کسب کرده است و تحصیلات حقوقی خود را با دریافت مدرک LL.M از کالج حقوقی Chicago-Kent واقع در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی ادامه داده است.

ادامه

با سه سال تجربه ی کار در زمینه ی حقوق مهاجرتی و حقوق شرکتی در اوکراین، آناستاسیا دانش و تخصص بالایی را کسب کرده است.

مسئولیت‌های او شامل انجام تحقیقات حقوقی موشکافانه، تهیه ماهرانه اسناد حقوقی و جمع‌آوری دقیق اسناد بسیار حساس است. علاوه بر این، او در حفظ ارتباطات منظم و موثر با مشتریان به خوبی عمل می‌کند و همواره خدمات فوق العاده ای را ارائه می‌دهد.

گلن کلر فاجاردو

دستیار حقوقی

گلن کلر فاجاردو یکی از دستیاران حقوقی در شرکت لامکس می باشد که در بخش دبی، امارات متحده ی عربی مشغول به فعالیت است. توانایی های زبانی و تعهد به رشد حرفه ای او را متمایز می نماید. گلن به زبان های انگلیسی و تاگالوگ مسلط می باشد و مدرک لیسانس خود را در رشته ی علوم سیاسی از دانشگاه معتبر ایالتی Cagayan در فیلیپین کسب کرده است.

ادامه

پیش از پیوستن به شرکت لامکس، گلن در حوزه مهندسی و ساخت و ساز در دبی به مدت هفت سال به عنوان دبیر اجرایی و کنترل کننده اسناد مشغول به کار بوده است. عملکرد برجسته ایشان به عنوان دبیر اجرایی، همراه با دقت بالا و توجه به جزئیات، او را به یک فرد بسیار ماهر تبدیل کرده است.

در حال حاضر گلن با اراده و اشتیاق بالای خود، خدمات اداری گرانبهایی را به مسئول دستیاران حقوقی و مدیریت در شرکت لامکس فراهم می‌کند و از عملکرد بی‌نقص شرکت اطمینان حاصل می‌نماید.

ملدین می توماس

دستیار حقوقی

ملدین می توماس یکی دستیاران حقوقی در شرکت لامکس در بخش دبی، امارات متحده ی عربی می باشد. شخصیت چالاک و توانایی های زبانی ملدین، او را به سرمایه ای با ارزش تبدیل نموده است. او تحصیلات خود را در دانشگاه Divine Word College of Laoag در فیلیپین به پایان رساند و مدرک کارشناسی خود را در مدیریت کسب و کار کسب نمود.

ملدین، با تسلط بر زبان‌های انگلیسی و تاگالوگ، از توانایی‌های زبان‌شناسی خود در پاسخگویی به مشتریان متنوع در لامکس بهره می‌برد و اطمینان حاصل می‌کند که ارتباط و درک موثر را فراهم سازد.

ادامه

قبل از پیوستن به لامکس، ملدین بیش از پنج سال به عنوان کارمند اداری و حسابدار در صنعت واردات/صادرات و عمده‌فروشی/خرده‌فروشی فعالیت داشته و تجربیات ارزشمندی را کسب نموده است.

در حال حاضر، او وظایفی از قبیل جمع‌آوری اسناد بسیار حساس و محرمانه را با مهارت انجام می‌دهد و به مدیران ارشد لامکس کمک می‌نماید. توجه دقیق ملدین به جزئیات و مهارت‌های سازماندهی وی، به عملکرد صحیح شرکت کمک می‌کند.

سما واهب

نماینده ی ارتباط با مشتریان

سما واهب، به عنوان نماینده ارتباط با مشتریان، در حال ارائه خدمات به مشتریان گرانقدر ما در منطقهٔ خاورمیانه و شمال آفریقا می‌باشد. او به زبان‌های انگلیسی و فارسی مسلط بوده و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه معتبر آزاد ایران در رشته‌ی شهرسازی اخذ نموده‌ است.

سما از تجربه و مهارت‌های خود برای پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مشتریان بهره می‌برد. او همواره اطمینان حاصل می‌کند که در تعاملات با مشتریان، با رویکرد مثبت، همدلانه، و حرفه‌ای عمل کند.

ادامه

سما به عنوان یکی از اعضای برجسته تیم، با دانش و توانایی‌های فراوان، قادر به ارائه خدمات استثنایی به مشتریان بین‌المللی ما می‌باشد. پس‌زمینه تحصیلی گسترده و تجربه کاری متنوع او باعث تجهیز به یک ترکیب منحصر به فرد از مهارت‌های زبانی و فهم عمیق از فرهنگ‌های مختلف شده است.

توانایی‌های زبانی سما او را قادر می‌سازد تا به صورت شخصی‌سازی شده به مشتریان کمک نماید و روابط قوی با مشتریان ما را برقرار سازد.