به‌روزرسانی در سیاست های USCIS در زمینه اخذ اقامت دائمی مشروط بر مبنای ویزای خانواده

طبق اصلاحیه قانون “تقلب در ازدواج مهاجرین” در سال 1986، افراد غیرشهروند در صورتی که اقامت آن‌ها بر اساس ازدواجی باشد که کمتر از دو سال پیش شروع شده باشد، برای مدت دو سال وضعیت اقامت دائمی مشروط دریافت می‌کنند. به منظور لغو این شرایط، آن‌ها باید فرم I-751 را، 90 روز پیش از دومین سالگرد اقامت مشروط خود، ثبت کنند.

با این حال، اداره ی مهاجرت آمریکا در تاریخ 12 دسامبر 2023، سیاست‌های خود را در مورد اقامت دائمی مشروط بر اساس ویزای خانواده به‌ روز کرده است. در این به‌ روزرسانی، الزامات ثبت فرم I-751 و معیارها برای تغییر پرونده در مواردی که به معافیت‌های مبتنی بر ضرب و جرح یا ظلم شدید مرتبط هستند، به وضوح توضیح داده شده است. همچنین بیان می‌کند که افراد غیرشهروندی که وضعیت اقامت دائمی مشروط آن‌ها به دلیل عدم ثبت فرم I-751 لغو شده است، ممکن است هنوز وضعیت خود را بر اساس یک پایه جدید تنظیم کنند.

برای افرادی که در حال پیگیری اقامت دائمی مشروط بر اساس ویزای خانواده هستند، اطلاع از این به‌ روزرسانی‌ در سیاست‌ها بسیار حائز اهمیت است. جهت دریافت مشاوره‌ی تخصصی از وکلای با تجربه و متخصص، با دفاتر ما تماس بگیرید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized